• info@reklaminizbizden.com
  • 0272 216 18 28 - 0530 064 33 68

GOLD Sca Danışmanlık Pazarlama ve Organizasyon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,580 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Esentepe Mah. Adnan Menderes Bulvarı No: 60/B Merkez - AFYONKARAHİSAR
  • TELEFON: 0272 216 18 28
  • FAX: 0530 064 33 50
  • GSM: 0530 064 33 68
  • WEB SİTESİ: http://www.reklaminizbizden.com
  • E-POSTA: info@scagrup.net
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Esentepe Mah. Adnan Menderes Bulvarı No: 60/B Merkez - AFYONKARAHİSAR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

SCA DANIŞMANLIK PAZARLAMA ve ORGANİZASYON

Türkiye geneli internet reklamları konusunda hizmet veren Sca Danışmanlık Pazarlama ve Organizasyon, Türkiye geneli seo optimizasyonları, arama motoru optimizasyonu, web site tasarımları, google adwords hizmeti, özel jenerik tasarımlar, e-ticaret yazılım uygulamaları, google backlink hizmeti, facebook sponsor reklam, seo danışmanlık hizmeti, instagram reklam uygulamaları, anahtar kelime analizleri, sosyal medya yönetimi gibi konularda sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılmalıdır?

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılmalıdır?

Seo uyumlu makale yazmanın belli başlı kuralları vardır. Ancak öncelikle makalenin seo’ya uygun olmasından önce web sitesine giren ziyaretçilere vereceği fayda en büyük etkendir. Yani siteye giren ziyaretçi başlıkta ve açıklamada neler belirtilmişse o konu hakkında bilgiye ulaşmalıdır. Yani sadece Google ya da diğer arama motorları için site yapılmamalıdır. Seo, genellikle arama motorlarından web sitesine daha çok ziyaretçi çekmek için uygulanır. Makale yazarken dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Öncelikle kelime tekrarlarından kaçınmak gerekmektedir. İster sektörel ister farklı bir konu olsun mutlaka okuyucunun bilgilendirilmesi esas olmalıdır. Ayrıca yazının içeriği güncel olmalıdır. Makalede anahtar kelimelere de dikkat edilmelidir. Ayrıca konu başlığında da bu anahtar kelimeye yer verilmelidir. Anahtar kelime, makalenin içinde yüzde 6 ile yüzde 6 oranında geçirilmelidir. Fazla kullanıldığında arama motorları tarafından spam olarak nitelendirilecek ve web sitesi filtreye alınacaktır.

İmla Kurallarına Dikkat Edilmelidir

Seo uyumlu makale yazılırken imla kurallarına dikkat edilmeli. Yazı, konu hakkında yararlı bilgiler içermeli ve akıcı bir dil kullanılmalı. Yazının rahat okunabilmesi için ara başlıklarla süslenmesi tavsiye edilmektedir. Yazınıza görsel eklenirse mutlaka anahtar kelimeyle ilgili olmalıdır. Ayrıca alt tagına da anahtar kelimeyle ilgili açıklama girilmelidir. Tüm yazılara görsel eklemek gibi bir kural yoktur. Yazı içinde tekrarlardan kaçınılması, makalenin kolay okunmasını da sağlamaktadır. Özellikle cümle tekrarlarının okunma oranını düşürdüğü bilinmelidir. Cümle tekrarları yapıldığında web sitesinin spam olarak algılanması ihtimali vardır. Sonuçta makale, özellikle ziyaretçinin bilgilendirilmesi için yazılırken, özgü olması ile de internet sitesinin arama motorlarında üst seviyelerde olmasını sağlamaktadır.

Makalenin Konusu Sitenin İçeriğiyle İlgili Olmalıdır

Seo uyumlu makale yazılırken önemli olan sitenin içeriği ile ilgili bir yazı olmasıdır. Site ile ilgisiz bir yazı, belki arama motorlarında web sitesinin üst seviyelere çıkmasını sağlar ancak gelen ziyaretçilerin hemen çıkma oranlarını artırır. Bu da Alexa sıralamasında sitenin alt seviyelere düşmesine neden olur.
Firma etiketleri : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
14 ARALIK 2016

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.